Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ovulációm után voltam együtt egy nappal a férjemmel. Ekkor kb 20 másodpercig védekezés nélkül szexeltünk. Most a 22. ciklusnapomon enyhe rózsaszínes vérzést észlelek. A hétvégén sokat szeretkeztünk, így lehet a vérzés attól is. A ciklusaim általában 28 naposak. Szerintetek ez mitől lehet? Terhesség vagy megerőltetés?

2013. nov. 17. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
A terhesség esetén a beágyazódáskor jelentkező vérzésre gondolok.
2013. nov. 17. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A rózsaszínes vérzés inkább utal egy felületes sebre a hüvelyben, mint beágyazódásra.

De biztosat csak a ciklus végén gfogsz tudni - megjön vagy nem.

Baj lenne ha baba lenne?

2013. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az említett alkalmak előtt egy iskolai tanulmányút miatt fél évig nem voltunk együtt, ezért vetettem fel a sérülést én is mint lehetőség.

Egy hónap múlva mennék ismét külföldre, szóval nem a legjobbkor jönne a baba.

2013. nov. 17. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
azóta minimálisan érzek is valamit az alhasamban (talán nagyon enyhe görcsöt)
2013. nov. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!