Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összekeverhető az ovulációs...

Összekeverhető az ovulációs teszt a terheségi teszttel?

Figyelt kérdés
Kinézetre gondolom. Ugyanúgy néznek ki? (ha netán a férjem mgtalál egy pozi ovu tesztet, hiheti-e hogy terhességi....mert nem szeretném hogy ok nélkül örüljön :( )
2013. nov. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanúgy. Mondjuk van amelyik rajta van hogy LH vagy HCG, de egy férfinak ez tuti nem mond semmit...

A férjed nem tudja hogy ovu tesztelsz?

2013. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy rástresszeljünk a témára... csak jó lenne egy babóca... mindegyikre rá van írva? milyen fajták vannak? (sosem ovu teszteltem még)
2013. nov. 19. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem ovuteszteltem, de láttam sok képet. A legtöbb úgy néz ki, mint a sima mártogatós terhestesztek. Annyi hogy ezeknek általában zöld a színes része, a terhesteszteknek meg kék, de erről is azt gondolom hogy egy pasinak lényegtelen...

Ha semmiképp sem akarod hogy meglássa, akkor tedd bele egy zacskóba, és ha elmész dobd ki utcai szemetesbe.

2013. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tesztelsz és pozitív, dobd ki a kukába! Gondolom, ott nem fog kotorászni a párod.
2013. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!