Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. én ovus nap, aznap és...

10. én ovus nap, aznap és másnap együttlét, ma 19. én negatív teszt, korai volt? Van még remény?

Figyelt kérdés
10.én volt ovu tesztem egyértelmű pozitiv,örültem is nagyon,aztán másnap az orvos nézte és tényleg pém volt,aznap voltunk még együtt.Sajnos pé előtt csak 6.án voltunk utoljára együtt.Ezért nemis nagyon hiszem hogy sikerült volna a baba,mit gondoltok van remény így?Péntekre nemvárom,30napos ciklusaim vannak.Valamint párnapja puffadt vagyok és több "szelelésem"van mit szokott lenni,mit ne mondjak kissé aggaszt már miért..Azért nagyon örülnék ha sikerülne már a pici,ez a 6.probás hónap.
2013. nov. 19. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy az együttlét után 9 nappal már teszteltél? Igen, korai. várd ki a 14 napot vagy még jobb, ha akkor tesztelsz, ha kimarad a mensid. a korai teszteléssel csak hergeled magad.

van még remény, persze, csak légy türelmes. Szurkolok! Majd írd meg, hogy mi lett. Mi is 6. hónapja próbálkozunk.

2013. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10.nap után teszteltem,de nemhiszem hogy sikerült volna mert az se 100% ha pém volt hogy megis fogant:( nemtudom de ez a sok csalódás már:/..belefáradtam..mitöbb,most szülnék 28.fele ha megmaradt volna a pici,és egyik bnőmmel ugyanakkor lettünk babássak,neki megmaradt,már megszült,én meg csak mindig újabb hót kezdek:(
2013. nov. 20. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 10én volt ovus nap, és mi is együtt voltunk. A teszt (ma reggeli) nekem is negatív. 25ére nem várom. Remélem mindkettőnknek sikerül. Neked van tüneted?
2013. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háth nemigazán vettem ugy észre most tünetet,haspuffadás,meg sztm többett eszek a rosszullétig:/:D de nemhiszek már sajna benne..
2013. nov. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!