Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromal kisbabát szeretnénk...

A páromal kisbabát szeretnénk 23. Probalkoztunk utoljára,2 kelet volna megjonnie, es nem jott meg,1 het mulva csinaltam tesztet ami negativ lett (dragatesztvolt) de viszont azota sem jott meg . Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj még és kiderül. Szerintem nem.
2013. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert a tesztnek már mutatnia kellett volna valamit. Azért a biztonság kedvéért csinálj egy másikat reggel!
2013. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a drága teszt is lehet "hibás". vegyél másik tesztet és menj biztosra! Nekem is drága tesztem volt 2 negatív és 1 pozitív lett. Aztán úgy voltam vele, hogy várok majd jöttek a tünetek elmentem orvoshoz és ott derült ki, hogy terhes vagyok. Akkor már 7 hetes voltam. :)
2013. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem ,hát inkább nem tesztezek, megyek az orvoshoz, de menyi idősen jelentkeznek az első tünetek? És mik ?
2013. nov. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!