Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még esetlegesen...

Lehetek még esetlegesen terhes, vagy már semmi esélyem rá ezekután?

Figyelt kérdés

Okt.22-én abbahagytam a fog.gátló szedését, de annak is csak felét szedtem be. Idén összesen 2 levéllel ha beszedtem, szóval a szervezetem nincs telítődve.

Okt.29-én megjött, 3-4 napig tartott, de aztán reménykedtem, hogy már többet nem fog megjönni.

Elvileg, meg számításaim szerint is nov.26-án kellett volna megjönnie, de nagyon reménykedtem benne, hogy elmarad, erre ma reggel megjött.

Nagyon el vagyok keseredve, csalódott vagyok.

Az ovu kalkulátor szerint most p-sz-v voltak a nagyon termékeny napok, erre meg ma reggel erre kelek.

Pedig p-sz is együtt voltam párommal, semmi esélyem már a terhességre?



2013. nov. 24. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Ez még csak az első hónap próbálkozás volt, simán lehetsz. Ha 3-4 hónap múlva jön össze, az is normális, sőt!
2013. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy ezután még lehetek terhes, de én konkrétan a mostani esetemre gondoltam, hogy péntek-szombat egyútt voltunk, vasárnap reggel megjött.

Akkor ebből már lehetek terhes, vagy nem?

2013. nov. 24. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Össze-vissza szedted a fogamzásgátlót és bezavartad a szervezeted. Ha babát terveztek, jobb lett volna nem csak a levél felét beszedni, hanem hagyni, hogy az a ciklus lemenjen és utána az új ciklusban próbálkozni. Nem is volt meg a teljes normál ciklusod. Nincs ebben semmi meglepő és nincs is baj. Kell egy kis idő, hogy magához térjen a szervezeted. A ciklusod sem állt helyre és nagyon úgy tűnik, a kalkulátor is rossz helyre húzta be a termékeny napokat. Fel a fejjel! Indulhat a következő próbálkozás! Drukkolok!
2013. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!