Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a 9. napon volt...

Létezik hogy a 9. napon volt peé-em? Megnéznétek a görbém? És lehetséges már most egy halvány +? Csatolom a képeket.

Figyelt kérdés

28.-ra nem várom,sajnos nem tudtunk többet együtt lenni,de lehetséges h pont jókor voltunk együtt?Csináltam ma egy Clear Blut,tudom korai de eléggé fájnak a melleim és nagyon nagyon kajás vagyok,vmint enyhe hányinger érzéseim vannak.A teszt nagyon nagyon halovány.A görbémet sem értem igazán,segítenétek?

[link]

[link]


2009. nov. 20. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Na Nekem pont ugyanilyen lett a nemvárt napján, azaz tegnap előtt a tesztem. Ez Clearblue, ugye? Az a nagyon halvány kis, iszonyat vékony csíkocska. Pont, mintha az Enyém lenne.

Ma meg CORAX-al szellemcsíkosat teszteltem.

Görbém:

[link]

Hát erre most Én is kiváncsi vagyok.

Nagyon drukkolok Neked, hogy Babás légy. Minden jót.

2009. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is halvány...:) De azért még tesztelj 2 nap múlva, aztán doki. Drukk!
2009. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!