Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy megjott a...

Lehetseges, hogy megjott a menstruaciom es megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mielott megjott a menstruaciom masfel hettel azelott voltunk egyutt a parommal. A menstruaciom altalaban25 napra jott meg es mindig 6 napig tart es az elso. 3nap erosen van aztan enyhul. Most meg 3napal a vartnal elobb megjott es alig 4 napig tartott mondtahatjuk h akar harom napig es az elso nap volt eros verzesem aztan mar nagyon keves. Lehetseges h megis csak terhes vagyok? tesztet nem csinaltam meg. Elnezest ha butasagot kerdezek d nem tudom h letezik e ilyen,ezert is kerdezem.
2013. nov. 25. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha erősen véreztél, akkor 100% hogy nem vagy terhes az én véleményem szerint, de egy teszt nem kerül szinte semmibe, szóval vegyél egyet.
2013. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kloetta ***** válasza:
Mindenképpen csinálj egy tesztet! Az én ciklusom is változott a próbálkozós időszakban. A vérzés még beleférne, ha görcsöltél tuti nem baba.
2013. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!