Nitókrisz kérdése:

Ovulacio - mikor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok hasonlo kerdes van, de szeretnek pontositani, ha tudtok segiteni benne :)


A tojasfeherjes folyas az ovulacio elott van? Es maga az ovulacio akkor, ha ez megszunik es faj a petefeszek?


Mikor van nagyobb esely a terhessegre, ha a tojasfeherjes alatt vagyunk egyutt, vagy a hasfajasnal :) ?


Ovulacios fajdalom a szurkalas, vagy az alhasi gorcsos, tompa, feszito fajdalom is az?


Koszonom a valaszokat :) !



2013. nov. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni! :)

Nekem a repedés előtt már pár nappal jelentkezik a tojásfehérjés folyás. Aztán van egy nap, amikor nagyon feszít a petefészkem, másnapra megszűnik. Gondolom, akkor reped meg!

Az a legjobb,ha mensi után két naponta együtt vagytok!

2013. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha kétnaponta együtt vagytok, akkor tuti nem maradtok le róla. Nálam tompa fájdalom szokott lenni egyik oldalon (többnyire jobb oldalon, szal. nem törvényszerű, hogy egyszer egyik petefészek, másszor másik).

Van, hogy néhány óráig érzem, van hogy 1-2 napig is. Ezzel kb. egy időben jelentkezik a tojásfehérjés váladék. Valahol azt olvastam, hogy amikor a váladék megszűnik, vagy tapadadóssá szárazzá válik az az elötti napra lehet tippelni az ovulációt. Hőmérőzéssel is érdemes kiegészíteni a megfigyelést.

2013. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!


Hat sajnos ket naponta nem tudjuk megoldani :(


Meg egy kerdes felmerult bennem - a mehszaj mikor zarul be? Mar a megtermekenyiteskor, vagy csak beagyazodas utan?

2013. nov. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!