Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedtem a ciklus 5....

Uncsila kérdése:

Clostyt szedtem a ciklus 5. napjától 2x 5 napig. A ciklusom 35-36 naposak. A 13. napi uh eredménye: jobb oldalon 12,5 mm-es tüszőméret és a mnyh 5,8 mm-es. Ma és holnap este 1-1 Merional 75 kell beadnom magamnak. Milyenek az eredményeim?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyálkahártyád szeritnem picit vékony még, ha kapsz rá utrot addigra megvastagodik amire lenne a beágyazódás. Szerintem a tüsző sem elég nagy mert 20-24mm-esen kéne megrepednie. naponta kb 2mm-t nö. De ha az orvos szerint jó és azt mondta már hjöhet a repesztö akkor bizzunk benne tudja a dolgát. Nekem amugy closty mellett hamarabb jött meg a 30-40 nap közötti ciklusom 31. napon jött meg az elsö gyógyszer mentes hónapban amikor szintén volt ovum akkor pedig 30 napra. sajnos most a 2. gyógyszer mentes hónapban szerintem megint csúszni fog mert semmi jele és a 26. napon tartok:(
2013. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod de a Merionalt azt azért kaptam hogy mégjobban érjenek a tüszőim mert a closty nem volt elég hatásos. Pénteken holnap megyek vissza uh-ra, kíváncsi vagyok hat-e majd!

Ti mióta próbálkoztok?

2013. nov. 28. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!