Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa mensi, halvány élénkpir...

Furcsa mensi, halvány élénkpiros, híg, kicsit tojásfehérje szerű állagú, mi lehet ez? Nagyon aggodom, nemtudom orvoshoz kell-e sietni

Figyelt kérdés
légyszi ha van tapasztalat, írjatok, mert nekem ez annyira fura, h nem tudom nem kell-e gyorsan dokihoz menni, csak ugye 7vége van. kicsit korábban is jött meg(25.napra), első nap barnázás+ez, második nap meg már csak ez a nagyon élénkpiros, de vhogy túl halvány és túl híg, soha nem ilyen szokott lenni, és kevesebb is mint rendesen. nincs benne semmi cafat, darabka se mint szokott. aggaszt és sehol nem találok erre infót, gyors válaszokat várok

#menstruáció #élénkség #szokatlan mensi #halvány piros vér #híg vérzés #kevesebb mensi
2013. nov. 30. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Az a lényeg, hogyha minimum 3-4 napig tart, akkor normál mensinek számít. Az nem baj, ha nincs benne semmi, tehát tiszta.

Azt nem tudom, hogy ha esetleg beágyazódásos vérzés, akkor milyen, de én úgy gondolom, hogy az kevesebb vérrel jár mint egy normál menstruáció.

2013. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hú köszi a gyors választ. hát nem tudom meddig fog tartani,de amiért nagyon más mint valaha, az az, hogy olyan híg, világos piros mintha csak az orrom vérezne, mintha nem tom hogy írjam le jól, de nem is mensi lenne, csak vmi seb vérezne. annyira tiszta, halvány piros (de élénk) vér, h ebben aztán egy minimális méhnyálkahártya sem bújhat meg, az tuti. de akkor meg miért vérzek? a mensi akárhogy is vesszük a nyálkahártya leválásról kéne szóljon. de akkor az meg miért nem ürül ki? (ja és ráadásul ebben a ciklusban a 11.nap voltam uh-on és már akkor 10mm volt a nyálkahártya, szal elég vastag, márcsak ezért is fura. Viszont volt pár kisebb ciszta a jobb pfen, meg 2db nagyobb tüsző 17és18mm a balon. (pcom volt/van?) lehet, h ezek okozzák? de már 1 éve kezelnek és javult, mert régen televolt mind2 pf-em sok kis cisztával, meg fogytam is, igaz nem vagyok dagi és patik sincsenek már. bocs ha sok a duma, de hátha a több infobol jobban kiderül, vagy vkinek ismerős ez az egész és tud még írni. a beágyazódásra nem is gondoltam, mert az első nap de eléggé erősen görcsöltem, rendes mensisen, meg akkor azért több volt a vérzés is. ha még vmi 5let, tapasztalat bármi volna, nagyon örülnék minden kommentnek! köszi!
2013. nov. 30. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóképpen jártam, mint te. Mensi napján estefelé görcsök nélkül, de szúrások és alhasi fájdalmak közepette elkezdtem úgy vérezni, mintha elvágtak volna egy ért. Élénk piros, darabok nélkül, meg egy kis nyálkás feketés valamiket láttam még. Soha nem tapasztaltam ilyet. Reggelre már el is állt. Napközben semmi, estére megint egy pici vér, és ennyi volt. Mondom kész, megint nem jött össze a baba. A héten viszont furán kezdtem érezni magam, lett halvány pozitív tesztem is. Elmentem orvoshoz, és úgy néz ki mégis baba van. Ciklus legvégén foganhatott. Azért ha nem sokáig tart menj orvoshoz, ő csak tud mondani valami okosat.
2013. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én szintén így jártam okt. 30-án napra pontosan megjött, de csak egy napig tartott. Nov. 2 és 4 negatív teszt, viszont most egy hetet késett, teszt pozitiv uh szerint 8hetes a baba.:)
2013. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hú de örülök, h írtatok még, annyira jó hallani, h másoknak se mindig egyértelmű a szitu, mert én most már egyre jobban össze vagyok zavarodva. Kedves utolsó, és 1 hónapon át (az ucsó rövid mensid óta) nem éreztél semmi terhességre utalót, nem voltál gyanús magadnak? és kedves harmadik, te mit éreztél amit írsz, h fura dolgokat tapasztaltál?

Rólam meg annyit, h este még véreztem ilyen pirosan, éjjel semmi, reggel meg uolyan havány, tiszta csak mostmár barnás vér jött, mostanra már az is csak alig. Sztetek lehet, h tényleg van itt vmi/vki? csak azért nem annyira merek erre gondolni, mert első nap azért görcsöltem úgy mensisen, mondjuk nem tudom mennyire,mert elég hamar bekaptam egy fájdalomcsilit, mert nem nagyon bírom a fájdalmat. meg azért első nap inkább hasonlított egy normál mensis vérzéshez, bár az sem volt olyan hogy is mondjam, sűrű, sötét, mint szokott, de majdnem. sajna a hőmet mindig elfelejtem mérni reggel, de nappal és este 36,9 volt.

azért is izguok, mert ebben a ciklusban kéne mennem átjárhatóságira... légyszi írjatok még véleményeket, ötleteket, tapasztalatokat, sokat segít, ha így foglalkozunk mi csajok egymás közt a kis női problémáinkkal. köszi mindenkinek a hozzászólásokat és várom a továbbiakat! szép vasárnapot nektek!

2013. dec. 1. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös érzésem nem volt. Mensi idején mindig fáj a mellem, most is fájt, viszont nem voltam felpuffadva. Nincs émelygés sem hányinger, de nekünk már van egy öt éves fiúcskánk, vele végig hánytam a 18. hétig.
2013. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves ucsó válaszoló, ne hari, de elvesztettem a fonalat, neked 8 hetes a terhességed, vagy neked késik most 1 hete? sajnos én azóta ismét vérzem, szal az már biztos, h ez csak egy másmilyen mensi mint szokott..
2013. dec. 1. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Mostmár 8 hetes de ez csak a héten derült ki, egy hét késés után, mert én az egynapos vérzést mensinek és egy ùjabb sikertelen hònapnak gondoltam. Most mikor késett pozi lett a teszt, és az orvosom közölte hogy 8 hetes a magzat. Miközben én csak 4 hetesnek gondoltam. Tehát már az egy napos mensinél babás voltam a doki szerint.
2013. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem feszül a hasam alja, szurkálásokat érzek, néha úgy érzem szétfeszít odalenn. Időnként fáj a mellem is, meg nem kívánok semmit. Ja, sokszor van hőemelkedésem is.
2013. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi van ,kedves kérdező:)
2013. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!