Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
LH fázis ovulációs után 14 nap helyett csak 10 nap. Progeszteront néztek, 21. nap (amúgy 28 napos ciklusaim vannak) és az eredmény jó lett. Akkor miért rövid mégis ez a szakasz? Emiatt nem tud beágyazódni a petesejt?

2013. dec. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt biztosra tudod,hogy 10nap a luteális fázisod? Nekem csak 11 nap(ovulációs tesztel derült ki),és mivel már lombikra járunk(nem ez miatt),így tapasztaltam,hogy ezt csak hormonpótlással lehet kitolni. Valóban rövid a 10 nap,de szerintem nem lehetetlen a siker. Nálam nem igazán foglalkoztak túlságosan ezzel a dolgot,de gondolom azért ,mert már úgy is kapom a hormonpótlást. Tényleg érdekel engem is ,hogy így sikerülhet e,de én hiszem ,hogy igen! Szerintem mindenképp beszéld ezt meg orvossal!
2013. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen hormonpótlást kaptál? Progeszteron? Az segít kitolni?
2013. dec. 2. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen progeszteront. Azzal lehet tolni rajta. Mikor azt szedem akkor addig nem jön meg míg abba nem hagyom.Bár mennyiségtől függ,mert volt olyan ,hogy kisebb adagot kellet szedjek és megjött a 11-ik napon,ahogy szokott. Te is ovu.tesztel jöttél rá erre?
2013. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, azzal néztem meg
2013. dec. 3. 08:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!