Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az mit jelent...

M.Petra 23 kérdése:

Szerintetek az mit jelent hogy ha már 3 napja késik a menzeszem és a szeméremajkaim egy kicsit lilás színűek hányingerem az van és a melleim is feszülnek? A petefészkem pedig egy kicsit szurkál? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutat?
2013. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet ! Peteéréskor voltam együtt a párommal! Mennyi esélyünk van a babára?
2013. dec. 2. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk jósok. Ezek jó jelek, de tesztelned kell.
2013. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tesztelj....
2013. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinalj mar egy tesztet!!! Ha terhes vagy kimutatja....most tuneteket irogatsz le es varod a valaszokat, hamarabb lehetnel okosabb ha tesztelsz mint itt vadidegenektol varva a joslo valaszokat!
2013. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp tesztelj egyet már szerintem kimutatná. Egyébként a tüneteid utalhatnak terhességre, de inkább csinálj egy tesztet!
2013. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eredmèny?
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt egy kis pecsételő vérzésem,de megmaradt a hányingerem és megvan minden tünetem,ami terhességre utal ! Érdemes még tesztet csinálni ? Volt valaki így a terhesség elején?
2013. dec. 3. 08:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal több értele van tesztet csinálni, mint idegenektől megkérdezni h terhes vagy-e. Senki nem lát beléd.
2013. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet ha pozitív irány az ügyelet...lehet hematoma, lehet hormon hiány ami vetélést okozhat. Ha negatív pedig tudod hogy megjön és nem kell menned sehova.
2013. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!