Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés miatt érezhetek...

Teherbeesés miatt érezhetek petefészek szúrást, és tompa nyomó érzést az alhasamban?

Figyelt kérdés
De ezeket csak szex közben. Párszor volt, hogy a jobb petefészkem elkezdett szúrni amikor együtt voltunk, azóta pedig csak mintha nyomna valamit az alhasamban. Ne nevessetek ki, nem voltam még terhes, nem tudom mit kell akkor érzeni, csak gondoltam kihúzok egy lehetőséget a listáról, ha ez esetleg mégsem az. Most még nagyon nem is örülnék neki, mert gyógyszert is szedek.
2013. dec. 3. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én mindig ezt érzem peteéréskor. Aminek van köze a teherbe eséshez :-) Most is éreztem... ja és terhes is vagyok :-)Igaz mi a szúrkálás előtt voltunk együtt...

2013. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!