Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek normál prolaktin szint...

Akinek normál prolaktin szint (vagy kis eltérés) melletti tejcsorgásra felírták a Bromocriptint, meddig kellett szednie, míg normalizálódott a helyzet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hamar javul, de van egy simerösöm akinek mindig rendben volt a prolkitn szintje és nem mult e a csorgás bromotól sme, azóta nem szedi ha megnyomja jön egy kicsi, d enme nyomogatja. Viszont sokaknak van, vagy volt magas prolaktin szint de tejcsorgás mégsem volt soha (pl én is igy voltam). Tehát nem mindig függ össze a kettö. De tény akinek ilyen panasza van meg kell próbálni a bromot. Egyébként az emelkedett prolaktin is hamar normalizálódik általában. Pár hét alatt.
2013. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AMi még fontos hogy ha csak kicsit volt emlekedett a reggeli vérvételen akkor az már sajnos rég nem jó. Mvel éjszaka van a csúcspontja a prolaktin szintnek ilyenkor gyakran 2-3 szorosa a reggeli értéknek. Tehát az akkor már bövel a magas kategoriában van. Hiába volt reggel csak épphogy a felsö határ fölött. A jó prolaktin reggeli szintje nem lehet magasabb a középértéknél igazán.
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha az értékemet felszorzom 3-mal, még akor is normál tartományvan van. 1 hónapig szedtem Bromot, akkor elmúlt a tejcsorgás, most viszont megint van, de kevesebb. Remélem a köv adag gyógyszer végleg megszabadít a problémáimtól. Esetleg okozhat gondot, ha a kelleténél tovább szedem a bogyót?
2013. dec. 3. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nem okoz gondot, sokan évekig szedik.
2013. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!