Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derék és ágyéktáji (combtő)...

Derék és ágyéktáji (combtő) fájdalom, hányinger és furcsa soha nem volt allergia mensi végén és utána utalhat méhen kívüli terhességre?

Figyelt kérdés
Tudom ez így elég fura "tünetegyüttes", de ezeket tapasztalom magamon és elég rejtélyesnek találom, kicsit majrézok, nehogy mégis baba legyen, csak rossz helyen vagy ilyesmi. Tesztet nem csináltam, mert annyira hülyeségnek tűnik mensi után, de hátha akad itt vki, akinek a fenti furán társuló tünetek ismerősek. A mensim előbb jött pár nappal és szokatlanul híg, de élénk piros volt 2 napig, nem sok, de azért tisztasági kevés lett volna. Azóta barnázás (tisztasági bőven elég). 3.nap kezdődött egy eddig soha nem tapasztalt érzés a hátamon és a hasamon kp tájt elég nagy területen, mintha leégtem volna úgy égett a bőröm, intenzíven, de semmilyen külső elváltozás nem látszott. Aztán az orrom kezdett folyni, de 2 nap után claritinnel elmúltak a tünetek. viszont jött helyette ez a derékfájás (mint mensi előtt) és a bal o-on főleg, húzódik az ágyékom. És néha hányinger. hát én semmit nem akarok bebeszélni, meg asszem nem vagyok hipohonder (bár tudom ez az egész annak hangozhat), dehát mit csináljak, ha egyszer ezeket érzem? Szóval ha bárkinek bármi 5lete, tapasztalata van, szívesen veszem És légyszi a cikizésektől kíméljetek meg, elég hülyének érzem magam így is, h ilyen kérdést tettem fel, de bevallom nyugtalanít, h egyszerre ilyen szokatlan dolgokat tapsztalok, amik közt sehogy se találom az összefüggést, csak annyit, h mind kb 1 időben kezdődött.köszi előre is a válaszokat!nagypon számítok a segítségetekre! (most meg a petefészkem szórkál, de az már talán a kövi peteérés készül?) cisztáim is vannak, talán az az ok, még ez jutott eszembe..

2013. dec. 4. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

méh gyúladáskor voltak hasonló tünetei nővéremnek, de csak az elmondások alapján mert ugye nem éltem át. Csinálj tesztet és eredménytől függetlenül menj orvoshoz, ha pozitív akkor is jó ha lát ha negatív akkor is. Legalább ez a táppontod meglesz....

Én mikor terhes lettem csak mensi szerű görcseim voltak, hányinger derékfájás egyéb csak a 9 héten jelentkeztek de hát mindenki más...így nem lehet tudni...

2013. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!