Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteérésem? Görbét...

Volt már peteérésem? Görbét csatolom!

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 23. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, nagyon úgy tűnik...
2009. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem miért írtad.Tojásfehérje, mell érzékenység, páfrány egyszerre megvolt.

Az egyik lánynak majdnem ilyen a görbéje( a tizedek nem stimmelnek, nyilván egyénenként eltérő az alaphő) neki nem mondta senki, h ne lett volna...

Kérlek magyarázd el, hogy a 13. nap miért nem az. Előre is köszönöm!

2009. nov. 23. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg most lesz, mert ha megnézed, ez a legnagyobb esés. Szóval hajrá, mindent bele!
2009. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azt mégis honnan kéne tudnom, hogy páfrány,meg minden. Miért nem írtad le???? Csak ideraktál egy hőgörbét, semmi információ, ezek alapján csak az látszik, hogy nem volt még meg.

Egyébként meg ha meg lett volna már, akkor nem esne folyton a minimumra vissza.

2009. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Valóban, szándékosan nem írtam először le, hogy mi mást tapasztaltam. Csak a hőm alapján gondoltam kérni a véleményeteket. Reméltem, hogy normális választ kapok, mint ahogy a 2. válaszoló tette, nem pedig egy agresszív hangvételűt. Minden estre köszönöm a véleményedet!Szép napot!
2009. nov. 23. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Válaszom egyáltalán nem volt agresszív!

Ellenben te a kérdéseddel rám támadtál és kérdőre vontál olyanról, amiről nem is tudtam...

No comment.

2009. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem támadás, csak kérdés, illetve bizonytalanság és "nemértés".
2009. nov. 23. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Amúgy szerintem sem volt még. Viszont most húzzatok még bele, mert nagy volt a leesés!!! ;-)
2009. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!