Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett már szét digitális...

Aki szedett már szét digitális tesztet segítene? Kép mellékelve. Kinek milyen volt?

Figyelt kérdés

Negatívat mutatott a kijelzőm. Persze nem bírtam ki, kettévettem. Ha a csíkokat kicsit hozzányomtam a szerkezethez felvillant az 1-2. 3 csík van összesen, szabad szemmel jobban látható, de még vakuval is látszik.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy kinek hogyan nézett ki a belseje és mi volt az eredmény?

Lehet ebből még pozitív, ha most az együttlét utáni 15.-ik napon vagyok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 8. 08:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2013. dec. 8. 08:19
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia nem igazan ertem hogyan szedted szet de a felson mintha lenne meg egy csik.Mondjuk az is igaz hogy szetszereles nelkul is mutathatna pozitivat.Mar kesik?
2013. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
De mièrt gondolod hphy szètszedve pontosbb eredmenyt mutat? Ha kèsőbb volt peteèrèsed lehetsz mèg...
2013. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az orvos már látott vmit múlt hét pénteken, ami kedden már 2,4x2,3 mm volt, azt mondta petezsák, csak nagyon korán van még. Tesztek negatívak, még van időm mensiig.
2013. dec. 8. 08:57
 5/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h a digitális teszt nem érzékeny. Miért nem veszel egy tizes tesztet? Aztán később megleped apát a digivel - már ha kibírod addig. (de én halkan gratulálok)
2013. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az egyiken mindenképp kettő csík van, akkor is ha negatív
2013. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ezek akkor pozitívak,ha a felsőn és az alsón is 2csík van
2013. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Volt pár hete egy ilyen kérdés és ott sokan írták, hogy ha szétszedjük ezeket a teszteket, mindenképpen két csík látszik. A kérdező nem is volt terhes, mint kiderült. Azért én drukkolok neked, de egy szétszedett digitális tesztnek nem szabad hinni.
2013. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kezdem az elején:)kb 1 éve próbálkozunk babával és nem jött össze.Elmentem orvoshoz aki clostyt írt fel.A 2 hónapban késett a menszi 20 napot,csináltam 3 különböző tesztet köztük digitálisat is pont ezen a héten,pontosan szerdán.Az első kettőt múlthéten azok is és a digitális is negatív lett reggeli vizeletből.Tegnap voltam orvosnál és megnézett ultrahangon aki már látta az 5-6 hetes terhességet:)petezsák és benne a már sejthető szikhólyagot.Hát ennyit a tesztekről legalábbis az én esetemben:)
2013. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Van olyan nő állítólag, akinek nem választódik ki a vizeletben a HCG és olyanról is hallottam, akinek már bőven látta a doki a hat- hét hetes terhességet és csak utána termelődött annyi HCG a szervezetében, hogy pozitív legyen a tesztje. Mondjuk a véleményem az, hogy egyik sem túl normális állapot, már ha van ilyen.
2013. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!