Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció mellett lehetséges...

Menstruáció mellett lehetséges, hogy várandós legyek?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik menszi mellett várandósak maradtak. Milyen volt ilyenkor a menzeszetek? 2 nap késés után ma délelőtt megjött (teszem hozzá mindig pontosan 32 napra jön meg), és most meg hányingerem van.A melleim már 1 hete fájnak és mintha nagyobbak lennének.Csináltam tesztet, de inkább mondanám negatívnak,de mintha nagyon nagyon halványan lett volna rajta még egy csík.Most halványodott a vérzésem és kevesebb is és fáj a derekam, meg mintha a jobb oldali petefészkemnél. Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 9. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem maradtam mellette terhes, de ismerek olyat aki igen... hónapokig rendesen megjött neki, nem vette észre... gondolom ez is egyénfüggő, hogy kinek milyen a vérzése ilyenkor, nem hiszem, hogy lehetne általánosítani... pár nap múlva vegyél még egy tesztet... legalább örülünk neki ha az vagy ?:)
2013. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és igen örülnék neki! :)
2013. dec. 9. 16:21
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor reménykedjünk! :) szorítok! :)(az már jó jel szerintem ha halványan megjelent...:) )
2013. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 5 hónapig még mensizett... :)
2013. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 2 napja tesztelzem pozitívat. Dec 2-5 ig meg volt a havim, rendes erősséggel.

[link]

itt a kép :)

2013. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit nem mondtok... Érdekel, hogy a következő teszted is pozi lesz-e. Remélem igen! :)
2013. dec. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, en is hasonlo helyzetben vagyok, mert 2 naposak a verzeseim, es a szine piros, de hanyingerem is van es allandoan csak a hutot nyitogatom, mert mindig ennek valamit. A mostani menses ideje dec. 16. ara esik, de nagyon bizom benne h. most mar tenyleg elmarad. Hetvegen megirom h. terhes maradtam e v. nem.
2013. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! tegnap voltam orvosnál, 5 hetes, 1 napos a baba!

Írj ha teszteltél mindenképp!

Én töltöttem fel a képet a tesztről!

2013. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked! :)

És, hogy vetted észre a havid ellenére, hogy babás vagy?

2013. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A vadász kutya elbújhatott volna mellettem, olyan szagérzékeny lettem...meg hosszú lett a fogkefe :D.

És csak úgy megérzésből gondoltam csinálok egy tesztet...jól tettem...most szigorú fekvés van, gyógyszerekkel.

2013. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!