Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb mint 80 napja nem jott...

Tobb mint 80 napja nem jott meg a menstruaciom. Nogyogyasz mit fog adni hogy beinduljon? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés

Sose volt rendszeres a menstruaciom, mindig ossze vissza jott meg. Hogy oszinte legyek eddig nem igazan figyeltem. De babat szeretnenk a parommal. Ahogy ezt elhataroztuk ilyen lett a ciklusom.

Merem a homet az altalaban 36-36.2 szokott lenni.

Kertem idopontot nogyogyaszhoz -sztk-s es mar tobb mint 1 honapja hogy kertem de igy is majd csak 23an mehetek. Meg van idopontom endokrinologiara a mens mentis-be de az is csak januar vege.

Csak kivancsi vagyok hogy mivel inditjak be, vagy esetleg en tudok e valamiben rasegiteni?


2013. dec. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hiába ad majd gyóygszert rá mert attól nem elsz pontos csak megjön egyszer. Az egy mestwerséges ciklus lesz csak. A mens mentis a legjobb ehly ahova mehetsz igy várd ki azt ott jó kezekben leszel:) Én is jan végén megyek elöször hozzájuk. Igaz én tudom hogy PCOS vagyok.
2013. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Norcolut gyógyszert adtak rá, attól megjött.
2013. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valszeg norsolutot fogsz kapni. Kérd meg, hogy írjon ki, női hormonsor, terhelésus cukor és INZULIN vizsgálatot, tsh-t. Ezeket jó ha megtudod csináltatni mielőtt a mensmentisbe mész.
2013. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Norcolutot kaptam, xart se ért. Az eredendő probléma PCOS volt. Ha sosem volt rendszeres a mensid, keress fel endokrinológust (ha megteheted: www.mensmentis.hu ), és keresd az eredendő okot, mert kezeletlen hormonproblémával a vetélési arány irtózatosan magas!!! Ne kockáztass!


www.pco-szindroma.hu

2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!