Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett peteérésem...

Mikor lehetett peteérésem (görbe alapján)?

Figyelt kérdés

Még babatervezés előtt vagyunk, hamarabb elkezdtem hőmérőzni, mert aggódtam, hogy vmi nincs rendben, ugyanis időnként rapszodikus ciklusaim vannak. Pár hónapja már nem vesszük véresen komolyan a védekezést, most is örülnénk a babának, csak a tudatos próbálkozással megvárnánk az esküvőt.

A mostani ciklusom jó hosszú lett, közben költöztünk és több okból sokat idegeskedtem. Volt egy abszolút védekezés nélküli együttlétünk a 24. napon. Szeretném belőni a pé idejét, hogy tudjam egyáltalán lehet-e esély babára, illetve hogy mikorra (ne) várjam a mensit.

A probléma: 18-23. ciklusnapig nagyjából emlékezve írtam fel a hőm, csak annyi biztos, hogy 36,7-36,9 között mozgott. Ha kicsit változtatok az értékeken, eléggé más helyre teszi a pé-t (21.cn, 24.cn, 28.cn - ezek voltak a variációk)

Tudom, hogy pontatlan görbére nehéz mondani valamit, de ti így ránézésre hová tennétek a pé-t? (Ha ez segít vmit, ma reggel nagyon mensis érzésem volt.)


[link]


Előre is köszi a válaszokat.


2013. dec. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég magas az alaphőd, hol/hogyan méred?
2013. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hónaljban, és világ életemben magas volt a hőm. Nálam a 37,5-38 minősül hőemelkedésnek. Pajzsmirigy vizsgálaton még nem voltam, de most fogok menni. Részben a hőm miatt, részben azért, mert túl vékony vagyok normális étkezés mellett. A doki a beutalót úgy adta ki, hogy szerinte kutya baja a pajzsmirigyemnek. Szerinte a túlműködésnek mindig vannak más tünetei is, nemcsak a hő és a vékonyság.
2013. dec. 12. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
nyelv alatt mérd, és mindig ez legyen az első dolgod, tartsd a párnád alatt. Ha higanyos, este rázd le ne reggel a mérés előtt. 28-án lehetett a peteérés szerintem
2013. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!