Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek fog. Gátló...

Van olyan, akinek fog. Gátló mellett megjött a 7napos szünetben a vérzése, mégis terhes volt, miből jött rá?

Figyelt kérdés
én szinte folyamatosan álmos vagyok k.4-5napja,és a gyomorszájamnál fájdogál illetve néha a derekam,a fejem,émelygek...
2013. dec. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezek a tünetek nálam mostanában gyakoriak, fogamzásgátlót szedek, de nem vagyok terhes... Ez még akármitől is lehet...
2013. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz, és még meg is jött a megvonásos vérzésed, szinte kizárt hogy terhes vagy.

A fejfájás, álmosság inkább vashiányra utal.

2013. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En terhes lettem a gyógszer ellett es rendesen megvoltak a havijaim....talàn annyi hoz 5 nap helyet 2 napig vagymàsfèl. Egèsz napos hànyingerem volt, fel voltam fújodva égett a gyomrom 11 hetes voltam mikorkiderüt
2013. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!