Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számításaim szerint 7 hetes...

Számításaim szerint 7 hetes terhes leszek hétfőn, a 4-5. hétben iszonyat intenzív tüneteim voltak, a 6. elején már nem intenzív van hogy semmit sem érzek. Kedden megyek dokihoz, pozitívak a tesztjeim. Mitől múlnak a tünetek el, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel konkrétan a 4-5. héten maximum annyit kellene "érezned", hogy nem jött meg, nehéz erre bármit is válaszolni.
2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon intenzív mell feszülés volt,enyhe görcs alhasban,szédülés. Most meg csak émelygés. Egyáltalán nem fáj a mellem és a hasam sem érzem. Ez nem baj? Így ingadoznak a tünetek egyik hétről a másikra?
2013. dec. 14. 16:35
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem is jött meg.
2013. dec. 14. 16:36
 4/23 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!!Én is így vagyok vele .6 hetes vagyok :) Az elején nagyon fájt a cicim ami mára már enyhült. A tünetek jönnek mennek ne aggódj!!Boldog baba várást!!a.
2013. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi kedves A. Neked is boldog babavárást! Te már voltál az első vizsgálaton? Hogy zajlott?
2013. dec. 14. 17:02
 6/23 anonim ***** válasza:
Még nem voltam majd csak hétfőn tudok menni arra kaptam időpontot!!Ugyan úgy zajlik mint normál vizsgálaton.Hüvelyi ultra hangot csinálnak és talán még vért is vesznek de ebben nem vagyok biztos.A. :)
2013. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves A.!Milyen tüneteid vannak? Első terhesség? Szorítok mindenképp írd meg mi volt!
2013. dec. 14. 18:08
 8/23 anonim ***** válasza:

:) Köszi. Első baba lesz :) Tüneteim rosszulléteim nincsenek a melleim fájtak nagyon az elején most már elviselhetőbb!!:)

A sósat kívántam a az volt nagyon furcsa aztán elmaradt a nem várt!Eddig csak hangulat ingadozásim vannak.És nektek első baba?mindenképp megírom majd!A. :)

2013. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is első baba,sok évet szám szerint 5 évet vártunk rá,és nagyon reméljük,hogy most nem ciszta,és abban is bízunk hogy nem méhenkívüli. De majd kedden minden kiderül. Na a hangulat ingadozás az nagyon dúrva. Szegény férjem! :)
2013. dec. 14. 19:20
 10/23 anonim ***** válasza:
Huuu, akár én is írhattam volna a kérdést. Kb már a beágyazódástól feszült-szúrt a hasam alja, duzzadtak-fájtak a melleim, most meg pár napja semmi, csak puffadok és szédülök. Aggódom is amiatt, hogy meg van-e még a baba. Múlt héten voltam orvosnál, 4 hetes terhességet mondott, még pici a petezsák. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz mindenkivel!
2013. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!