Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha arra vagyok kíváncsi, hogy...

Ha arra vagyok kíváncsi, hogy teherbe estem-e, akkor csak az ébredési hő számít? Tesztelni korai még.

Figyelt kérdés
Igazából még csak gyanítom a dolgot, és ébredéskor sajnos nem jutott eszembe, hogy megmérjem a hőmet. Nemrég mértem, és akkor 36,6 volt. (Alapjáraton ennél kevesebb szokott lenni, 36,3, 36,4 körül.) Szóval ha a napközben mért hőm nem durván magasabb az átlagosnál, akkor kizárt, hogy terhes legyek, vagy lehet még esélyem? Bocsánat ha butaságot kérdezek, de sosem foglalkoztam eddig a hőmmel.

2013. dec. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a napközben mért hő ugye azért nem mérvadó, mert elég,hogy egy picivel mondjuk többet mozogtál, és máris magasabb!
2013. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez az. :( Hogy napközbeni hőnek is elég alacsony ez a 36,6, szóval akkor az ébredési még alacsonyabb lehetett. :( Így elég kicsi az esély a terhességre, ugye? :(
2013. dec. 16. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani!

Van, aki már ennyivel terhes. Ez egyéni!

Biztosat egy tesztből fogsz tudni!

Mikor kellene megjönnie?

2013. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap vagy holnapután. Görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni sajnos. Viszont 2-3 napja hányingerem van, émelygek, szédülök és folyamatosan álmos vagyok, amik azért biztató jelek. Tesztelni legkorábban hétvégén akarok, ha addig nem jön meg. Csak olyan türelmetlen vagyok. :)
2013. dec. 16. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor mérvadó a hőd, ha legalább 1 hónapja minden nap ugyanabban az időben megméred.

Amúg egy érzékeny teszttel már próbálkozhatsz. Nekem középidős ovulációnál már a várható mensi előtti délután erős pozitív volt a teszt.

2013. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!