Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben használhatok pl...

Ilyen esetben használhatok pl Canesten kúpot? Fontos!

Figyelt kérdés

Már többször észrevettem, hogy peteérés környékén/után folyásom van(nem a tojcsisra gondolok), és viszketek. Mintha gombás fertőzésem volna. De mindig elmúlik magától pár nap alatt, vagy rásegítek egy kis Canesten krémmel.

Most is érzem, de most nem tudok elmenni dokihoz, és jönnek az ünnepek. Ha pl ma elhasználok egy kúpot, azzal nem ártok a beágyazódásnak, vagy a babának, ha összejön?


2013. dec. 19. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ártasz, terhesen is használható. De mindenképp vizsgáltasd ki, mert visszatérő fertőzésed van.
2013. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha visszatérő probléma, én először kikezeltetném, mert terhesség alatt elég kellemetlen és veszélyes is tud lenni a vége felé egy gombás fertőzés. Van egy nagyon jo gyógyszer, Fluconazole, ezt Te és a párod is beszeditek 2x, 2 hetente, és elmúlik a gomba (ha valóban ez a baj az orvosod valószínűleg ezt írja fel)

Szerintem érdemes várni még 1 hónapot, sok kellemetlenségtől kímélheted meg magad. A visszatérő gombás fertőzés oka gyakran candida, és jó a Canesten, de sajnos nem mindíg az okot, sokszor csak a tünetet szünteti meg.

2013. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Egyszer erre már rákérdeztem egy dokinál, ő azt mondta, hogy lehetnek a hormonok is. Tényleg az az érdekes, hogyha előjön, akkor csak peteéréskor, és pár nap alatt magától elmúlik, utána már semmi bajom.
2013. dec. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!