Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor tompán fáj a hasam alja,pont mint menzeszkor..Egyébként már az előző is furi volt,3.nap befejeződött és a színe az első két napban barna volt.Két hete múlt el ez a havim.Azóta is érzékenyek a melleim,de nagyon.Volt egy kis gondom,viszketett a hüvelyemnél,canestent használtam rá,viszonylag rendeződtem.Bár szexelni sem tudunk még,mivel ha a felénél jobban beteszi a barátom,fáj.Egyébként nem is kívánom,vágyom együttlétre mostanában.Szerintetek a fenti tünetek betegségre vagy inkább terhességre utalhatnak?

2013. dec. 19. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az előzőt furcsálltad,akkor tesztet csináltál?
2013. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Betegség... Mindenképpen keress fel 1 dokit. És a Párod is, ha esetleg átadtál valamit neki időben legyen korrigálva.


Jobbulást.

2013. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mind a kettő, ahogy Te is leírtad! Csinálj egy tesztet mindenképp, hogy legalább tudj róla, ha babód van! Amúgy mindkét esetben irány a doki..
2013. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!