Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma fogyot el az elso levél...

Eva0822 kérdése:

Ma fogyot el az elso levél fogamzasgátlóm. Mikor kell korul belul meg jonnie a 7 napos szunet alatt?

Figyelt kérdés
Az elso héten nem védekeztunk.. Sokszor volt hogy hasmenésem volt...de nem folyamatosan.. Éjszaka nagyon sokat pisilek..melleim duzzadt.. reggelente éhes vagyok ha nem eszek nem érzem jól magam.. kékes zoldes erek is látcodnak a melleimen .. remélem nem vagyok babás meg várom hogy meg jojonn
2013. dec. 20. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3. napon szokott nekem.
2013. dec. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a legelső levél volt és az első héten sem védekeztetek, akkir van esély a terhességre, de a fenti tünetek nem tipikusan kora terhességi tünetrk. Nekem mindig a 3. nap jött meg a megvonásos vérzésem.
2013. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem meg fog jonni
2013. dec. 20. 16:42
 4/5 F.B.I. ***** válasza:

Szia! az első alkalommal előfordulhat, hogy csak az 5-7. napon, sőt ritkán még az is hogy csak azután jön meg a menszesz. Szóval ne aggódj, ha nem jön meg rögtön, ez egy új állapot, hozza kell szokni a szervezetednek. Később már teljesen kiszámítható lesz, ugyanis beáll.

Leghamarabb a második levél 7. napján csinálj tesztet,ha nem jönne meg.

2013. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most barnas és csomos a 4 napra lett valami belole
2013. dec. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!