Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, Kismamák! Volt már...

Anyukák, Kismamák! Volt már közületek olyan, aki már a beágyazódás elött tudta, hogy terhes? Amolyan anyai megérzés? És mikor volt körülbelül a beágyazódás? Milyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Szia, nekem a tesztelés előtt kb. egy héttel nagyon fájt az alhasam, kb. fél óráig, alig bírtam menni, és 2x éreztem erős hányingert esti időszakban. Akkor nekem nem állt össze a kép, nem figyeltem a tüneteket, de amikor nem jött meg, aznap vettem egy tesztet (lehet, hogy ez volt a megérzés?:) és pozitív lett. :)
2013. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia :)

Köszönöm válaszod! Szombaton, voltunk együtt a párommal, és furcsán érzem magam.. nem tünetre gondolok, mert az még lehetetlen, de néha elönt egy megmagyarázhatatlan boldogság, ha a babára gondolok :) És kiváncsi vagyok, hogy vannak e még rajtam kívül, akik már a teszt kimutatása elött tudják... :)

2013. dec. 20. 11:04
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

nem, a beágyazósás előtt nem tudtam és a beágyazódást sem éreztem.


voltak tüneteim, de nem ebben a szakaszban, hanem a baba 4-5 hetes korában. akkor már éreztem, h babát várok, pedig még nem csináltam tesztet.


amit te kérdezel, nagyon divatos téma mostanság, próbálják is úgy beállítani, mintha általános jelenség volna, de valójában nem az. a beágyazódást, a fogantatást senki sem érzi vagy fogalmazzunk így: talán alig néhányan, ha egyáltalán... nem kell összekeverni a reménnyel és a vágyakozással

2013. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nem vágyakozok, és nem is reménykedem..

Nem tervezett baba lenne, úgy, hogy ennek ehhez semmi köze..De ha tényleg baba van, Akkor az Életem Szerelme lenne :)

2013. dec. 20. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Amit érzel, annak semmi köze ahhoz, hogy ténylegesen történik-e valami a szervezetben. Amit érzel, az az, hogy nagyon vágysz már babára, boldog lennél, ha összejönne, de azt, hogy teherbe esik, azt senki nem érzi! Nem tudja. Az vagy összejön, vagy nem. És bármilyen terhességre utaló tünetet csakis a beágyazódás után érezhet bárki is. Ami előtte van, azt nem terhesség okozza.
2013. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vágyom a babára nagyon, de nem lenne gond ha lenne.. Általában mindig védekezünk, de aznap este pont nem, és bennem ment el! Ez nem vágyódás.. Beszéltünk már róla, de annyira nem volt téma, hogy el is vetettük.. Nagyon örülnék neki, de nem görcsösen.. ezért nem is mondanám vágyódásnak
2013. dec. 20. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Placebo hatásnak hívják, amit érzel.
2013. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utána néztem, de nem igazán értem. Ez a gyógyszer kisérlethez köthető. Nem? Elmagyaráznád?
2013. dec. 20. 12:34
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Placebónak hívják a hatóanyag nélküli "gyógyszereket". GYakorlatilag placebó hatás bármi, amiben hiszel és úgymond a "hit" hoz létre testi folyamatokat. Ez lehet gyógyulás és megbetegedés is.
2013. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már értem.. Akkor ez most a hit kérdése

2013. dec. 20. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!