Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez miért történhetett? Lehet...

Ez miért történhetett? Lehet valami köze a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom :( Ma vagyok az aktus utáni 10. napon és a párommal együtt akartunk lenni, de annyira szűk voltam hogy megujjazni sem tudott. Még soha nem volt ilyen velem. Kicsit megijedtem hogy valami gond lehet. Ennek vajon lehet valami köze ahhoz hogy sikerülhetett teherbe esnem vagy nem? Bocsánat ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nem volt még velem ilyen és nem tudom lehet-e ennek bármi köze ehhez. Minden választ köszönök!
2013. dec. 23. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet köze ahhoz hogy sikerült-e a baba.Hogy mitöl lehet ez nem tudom. Fájt is? mert akkor hüvely gyulladás lehet például.
2013. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Fájni egyáltalán nem fájt.
2013. dec. 23. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs köze hozzà, inkàbb fertőzès
2013. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!