Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Choragon tüszőrepesztő után...

Choragon tüszőrepesztő után milyen mellékhatások jelentkeztek? És meddig tartott? Más tüszőrepesztő mellékhatása is érdekel.

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hyperstimuláció léphet fel. pl.
2013. dec. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálad az volt? Ha igen,akkor milyen tüneteid voltak?
2013. dec. 25. 06:50
 3/8 anonim ***** válasza:
gyengesék, testhő leeslse, hasnövekedé, később hányás. Lezuhanó vérnyomás.
2013. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én miután megkaptam a tüszőrepesztőt szinte fél órával később már szédültem és rosszul voltam,másnap már hánytam is reggel és ez azóta sem múlik,pedig 6napja adták be az injekciót.Viszont lehetséges,hogy terhes voltam már akkor amikor beadta az orvos az injekciót.

2013. dec. 25. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor miért adta be? Ha azóta hánysz irány a doki.
2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert akkor még nem látta a pöttyöt. Az injekciót beadta,fél óra múlva szedültem,rosszul voltam. Másnap reggel hánytam is(azóta nem)csak maradt a szédülés.

Miután elmondtam neki a tüneteim akkor nézett meg jobban.

2013. dec. 25. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért adott tüszőrepesztőt. Gondolom látott érett tüszőt, ha volt érett tüsződ, nem lehettél terhes. Terhesség alatt nincs tüszőérés, na meg gondolom mensturáltál is előtte.
2013. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan így volt.Menstruáltam,volt tüsző.És pötty is,de az csak a repesztő után derült ki.
2013. dec. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!