Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a tesztet?...

Megnéznétek ezt a tesztet? Van rajta valami, de nem tudom eldönteni hogy száradási vagy nagyon nagyon halvány.10. dpo-n vagyok.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 27. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem látok semmit!!! :-(

Próbáld meg 2 nap múlva!

Szorítok!:-)

Én szilveszterkor tesztelek!;-)

2013. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A képen valóban nem látni, de gondoltam hátha valakinek sas-szeme van. Én is szorítok Neked!!!
2013. dec. 27. 15:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom ez teljesen negatív. De korán teszteltél!!!!! Általában én minden extra halovány csíkot meglátok, de ezen nincs semmilyen csík. Drukkolok, 2-3 nap múlva tesztelj!!!!!!!!!!
2013. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én viszont látom!! :-)

Ilyen volt az enyém is. De szerintem, ha kibírod, én nem birtam, ráérsz 4-5 nap múlva tesztelni.

2013. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mintha én is látnék vmit, de mindenképp csinálj még egyet pár nap múlva.
2013. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyítom ki, mintha én is látnék valamit :) Csak borzasztó halvány. Korán teszteltél nagyon.(Én is ilyen vagyok) Nagyon drukkolok neked. :)
2013. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is látok valami halvány csíkot. Csak azt tudom mondani, mint a többiek... pár nap múlva csinálj újat! Sok szerencsét!!!! :)
2013. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt a 9.dpon:))

én naponta teszteltem, volt, h a délutánin jobban látszott:)

próbálj egy ovu tesztet is ha van, én párhuzamosan csináltam, és az ovusok erősebbek lettek:) sok sikert

2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, holnap ismét tesztelek. Az ovutesztet lehet este is? Mert az van itthon bőven...
2013. dec. 27. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:

persze meg lehet próbálni, de jobb azt is reggelivel:)

én is annyira türelmetlen voltam:D

ha csinálsz tegyél fel képet, lássuk azt is:)

2013. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!