Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló és terhesség?...

Fogamzásgátló és terhesség? Így lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én történetem úgy kezdődik, hogy sajnos kicsit elfeledkeztem az időről, és aznap mentem gyógyszertárba kiváltania fogamzásgátlóm, amikor be kellett volna vennem, de mivel nem volt raktáron, egy napot várnom kellett, és kedd helyett szerdán kezdtem el. De ezután egy hétig megszakításosan szeretkeztünk. Utána már rendesen.

Most nem tartottam szünetet, mert elutaztunk egyet pihenni, és termálba is megyünk, és a megvonásos vérzésem pont erre a hétvégére esett volna.

De eléggé érzékeny a mellem, és sokat kell pisilnem is, és bő fehér, vízszerű folyásom van.

Lehetséges, hogy sikerült a baba???



2013. dec. 27. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de minimális az esélye. Vegyél egy tesztet.
2013. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!