Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 3-án voltam együtt a...

Irén87 kérdése:

December 3-án voltam együtt a párommal. December 5-én jött volna meg a havi vérzésem, de nem jött.2x is csináltam tesztet, de egyik sem mutatta ki, hogy terhes lennék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 2 hete fájnak a melleim én nem érzek feszülést és a mellbimbóm se érzékeny csak azt érzem, ha hozzáérek a mellemhez fáj, ugyan úgy amikor a menszeszem meg akar jönni, de ilyen sokáig nem szokott fájni. A múlt héten voltam 16-án nőgyógyásznál. A nőgyógyászom megvizsgált és azt mondta, hogy ő látja, hogy szeretne megjönni a mensesem, de nem tud megjönni. Azt mondta, hogy ha december 3-án voltunk együtt és 5-én kellett volna megjönnie, akkor is terhes lehetek. De most még nem lát semmit. Mondta, hogy december 3-án voltunk együtt, nem biztos az hogy egyből van beágyazódás, lehet nálam december 15-én került sorra. Ilyen lehet? Annyi van, hogy a jobb oldalomnnál a köldökömmel egy vonalban állandóan feszülést érzek és néha ilyen buborékolást is. Tudnátok nekem valami tanácsot adni?
2013. dec. 28. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nagyon kicsi az esély, hogy terhes lennél, de mint látod, a dokid is azt mondja, nem lehetetlen. Valahol olvastam, hgoy a nők 2%-ánál a peteérés a mensi megjövetele körüli napokban van.
2013. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, türelmesen várok még, az orovosom, mondta, hogy csináljak még egy tesztet december 30-án.

A nőgyógyászom kivizsgált és mondta, hogy nincs semmi bajom, tiszta vagyok vagyis , nincs semmi ciszta, daganat vagy ehhez hasonló dolgok. Ezért nem értem, hogy miért nem jött meg még.

2013. dec. 28. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha december 3.-án az aktusból megfogant a baba, akkor a doki még 16.-án valóban nem sok mindent láthatott, de ha 1-2 napja csináltáll tesztet, akkor az már kimutatta volna. Ha régebben csináltad, akkor vegyél még egyet. Ha az is negatív, akkor 10000000% hogy nem cagy terhes.
2013. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!