Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott tesztelők! Rossz a...

Gyakorlott tesztelők! Rossz a tesztem vagy minden teszt ilyen? Kérlek mondjatok valamit.

Figyelt kérdés
One step tesztjeim vannak és most vagyok az aktus utáni 16.napon. Most csináltam egy tesztet amin megjelent egy második csík is, csak éppen nem ott ahol lennie kell. Ugyanolyan vastagságú, halványabb de teljesen kivehető és szinte közvetlenül a control csík mellett van. Nem hiszem hogy száradási csík mert a teszt megszáradt, időben jött ki a 2. csík is és pontosan addig volt a vizeletben amennyit a tájékoztató is írt. Rossz lehet a teszt vagy este csináltam azért nem jó? reménykedhetek még? Hálás lennék ha segítenétek. Köszönöm!
2013. dec. 28. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az valószinüleg nem az a acsik amit látni szeretnél. Néha ott annál a szivacsos vattás résznél tud lenni rózsaszin csik. valószinüleg nálad is az. nekem is volt már ilyen és itt is volt ár ez kérdés. a pozitív csiknak ott kell lennie ahol jelzik.
2013. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged!

Igen :( Sajnos valószínű hogy nem...:(( Már halványodott is úgyhogy biztos nem az..

2013. dec. 29. 00:13
 3/12 anonim ***** válasza:
tennél fel képet?Előfordul,h néha el van csuszva.
2013. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából annyi hogy közelebb van a controll csíkhoz mint kéne. Sajnos képet nem tudok feltenni mert nagyon rossz minőséget csinál a telefonom és most már szabad szemmel is nehezebben vehető ki mint tegnap, de ott van látom. Netről leszedtem egy képet és benyilaztam a második csíknak a helyét ahol az én tesztemen van.


[link]


Ha száradási csík lenne akkor annak el kéne tűnnie egy idő után nem?

2013. dec. 29. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha jól látom, akkor ez egy halvány pozitív.
2013. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Én is halvány pozinak látom! És a normál helyen, nem a nyílnál... Drukkolok!:)
2013. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező netről szedte a képet nem az övé!Bejelölte hogy az övén hol látszik a 2. csík.

Kedves kérdező nekem is volt olyan tesztem ahol a 2. csík nagyon közel volt a kontroll csíkhoz,látható rózsaszín csík volt rossz helyen pont ahogy leírtad,és sajnos nem voltam terhes:(

2013. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igen így van! Sajnos én a sajátoméról nem tudtam képet készíteni,de azt hiszem hogy mindegy is mert ezt is most csináltam és ez meg full fehér úgyhogy erről ennyit :( Legalább volt egy kis ideig egy kis remény :):( Köszönöm a segítséget nektek!
2013. dec. 29. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Már messziről látszik a képen a 2. csík, de nem ott ahová a nyilat tetted, hanem ott ahol lennie kell! :) Gratula!

2013. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Jaj bár így lenne :( :) Mivel én a saját tesztemet nem tudtam lefényképezni, így leszedtem egyet netről hogy megtudjam nektek mutatni nálam hol van a második csík, ezért nyilaztam be rossz helyen mert nálam ott van :(

De köszönöm a válaszod!! :)

2013. dec. 30. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!