Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehettem terhes?

Mit gondoltok, lehettem terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs már jelentősége. És azt is tudom, hogy nem fogtok nekem biztosat írni, de mégis úgy érzem, jó egy kicsit kiírni magamból, valakivel megvitatni a gondolataimat.


Több, mint 2,5 éve várunk babára. A ciklusom pontos, mindig tudom hajszál pontosan mikor jön meg. A hasam nagyon sokáig nagyon görcsölt, de már kb. fél éve gyógyszer nélkül simán kihúzom, nem fáj a hasam.


Egészen reggelig azt hittem, hogy végre nekem is sikerült, és megoszthatom veletek örömöm történetét, de aztán megjött.


Több, mint 2 napot késett (ami tudom, nem annyira sok).


Viszont nagyon nehezen indult be, iszonyatosan fáj a hasam, túl vagyok egy spedifen600-on, egy flector rapidon és egy cataflamon, mert annyira görcsöltem, és baromira vérzek is.


Lehetett valami, ami valami oknál fogva nem maradt meg szerintetek?


2013. dec. 29. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha megjött a menzeszed, hogyan lehettél volna terhes?

Azt meg írtad, hogy régebben is görcsölt, akkor most lehet megint visszajött.


Értem én,hogy nagyon szeretnél babát, de amit leírtál annak nincs sok értelme. inkább akkor ülj be egy kis biosz órára

2013. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor a te elméleted szerint akik 6-7 hetesen elvetélnek, azok sem voltak terhesek, csak késett nekik 3-4-5 hetet?


Inkább te olvass egy kicsit a dolgok után, ugyanis létezik olyan, hogy megtermékenyítődik, be is ágyazódik a petesejt, de valamiért mégsem tud megmaradni.


Erre gondoltam, hogy ilyesmi történt.

2013. dec. 29. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem így volt,csak én tudtam róla.Sokat teszteltem,mind halvány volt nem erősödött.

Sajnos 4hét 3naposan nekem is "megjött"(spontán vetélés).

Nagyon véreztem(ami ilyenkor jó)és 6napig tartott.

Nekem nem kellett befejezni és nem kellett várni sem a próbálkozással.

Egyből össze is jött,mert a szervezet emlékszik a terhességre így könnyebben terhes maradsz.

Nekem sikerült és ráadásul ikrek lettek:)

Drukkolok nagyon!

2013. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ìrtál.


Igen, erre gondoltam én is, hogy így lehetett, csak én nem teszteltem, mert nem akartam magam beleélni.


Bízom benne, hogy a következő hónap sikeres lesz!


Gratulálok neked, jó babázást! :)

2013. dec. 29. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Neked meg mindent bele:)Drukkolok nagyon!

2013. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előzőekben leírtak valóban bejátszhatnak, de azért szerintem csinálj egy tesztet, pontosan azért, hogy tudd, mi volt veled. Mert nagy ritkán a spontán vetélésből is maradhat vissza valami, ezért jó, ha ebben az esetben lát orvos!

Egyébként csak ügyesen a következőkben, drukkolok Neked!!!

2013. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, 2 hetet késett, 1 héttel mensi előtt teszteltem negatívat. Azelőtt 3 héttel pecsételtem. De következő hónapban (újra?) teherbe estem, azóta megszületett a kisfiam, úgyhogy kitartást! :)
2013. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!