Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzésnél, ez rendben van?

FKKTorp kérdése:

Hőmérőzésnél, ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el homérőzni reggelente. 3napja megvolt a peteérés, azóta reggel 36.7 a hőm. Kíváncsiságból megmértem most este is hogy ilyenkor mit mutat, és 37.1 lett az eredmény. Ez jó? Vagy beteg leszek? (Nem csináltam semmi mozgást igénylőt a mérés előtt. Filmet néztem pihenve, de nem aludtam.)

2013. dec. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol méred a hődet? A szádban? Mert az pár tizeddel magasabb értéket mér, úgyhogy nyugi, nem leszel beteg:)
2013. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számban mérem. Tegnap este megmértem először szájban, aztán hogy ilyen magas volt, megmértem hónaljban is és ott is 37.1 volt. Ezért is tettem fel a kérdést.

Ma reggelre viszont kicsit kapar a torkom, lehet emiatt volt az esti magas hő? Nagyon remélem hogy nem leszek beteg.

2013. dec. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!