Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban a menstruációmtó...

Múlt hónapban a menstruációmtól számítva a 12. napon éjjel szeretkeztünk a barátommal. Ha jól tudom, ez a peteérés 1. napja. Ugye? Nem bennem élvezett el a párom. Van okom az aggodalomra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Még nem szeretnék babát!
2008. júl. 15. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem biztos,h akkor volt a peteérésed.Ez általában mindenkinél más. Vkinek a 14. és van, akinek a 18. napon van.Viszont így is van esélyed a babára ha nem védekeztetek.
2008. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel egyénileg változó,hogy kinek mikor van peteérése ezért ajánlott a védekezés. S pláne ha nem akarsz még gyereket. Fontos a felelősség vállalás!

Szóval lehet izgulni. Vagy legközelbb bölcsebb leszel és védekeztek akkor is ha így vagytok együtt és nincs izgalom.

2008. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!