Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhessegi teszt....

Clearblue terhessegi teszt. Idon tul pozitiv?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot hasznalok(Nuvaring) mindezek mellett a parom nem is elvez belem. Biztos ami biztos neha csinalok egy tesztet sajat magam megnyugtatasara. Legutobb reggeli elso vizeletbol csinaltam egy clearblue tesztet es negativ lett. Nem dobtam ki, raneztem egz ket ora mulva ea nagyon nagyon halvanyan kijott a masok csik is. Rogton utana csinaltam meg egy clearbluet meg egy masik fajtajut is mond a ketto negativ lett. Kb 2 ora mulva a clearbluen kijott egy hajszal vekony halvany csik. Masnap reggel elso vizeletbol csinaltam egy harmadik fajta tesztet az is egyertelmu negativ. A menstruaciom most mult el egy hete de fajnak a melleim. Ezert aggodom. Ki mit gondol?:/

2014. jan. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak száradási csík. Rá is van írva, hogy csak az x percen belül kijött eredmény a valós, szóval ne nézegesd őket órák múlva!
2014. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Nem aggodnek, csak nemtudom mivel magyarazni a mellfeszulest. Lehet mar tulsagosan raparaztam es igy jon ki rajtam..
2014. jan. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!