Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem el az ovulációs...

Mikor kezdjem el az ovulációs tesztet, ha az előző kettő ciklusom 25 majd 31 napos volt?

Figyelt kérdés
Nincs csak 6 tesztem, most nem akarok venni többet, de nem tudom mikor kezdjek el tesztelni. Az előző hónapban túl korán kezdhettem, mert 10 napig negatív volt, aztán abba hagytam. Most jó lenne, ha sikerülne legalább valami halványpozitívat produkálni. Ma vagyok a 10 napon.

2014. jan. 1. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez így nem kiszámítható.

Javaslom, hogy ha nem jön össze ebben a hónapban, akkor a következő hónaptól kezdj el hőmérőzni.

2014. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem holnaptól
2014. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már hőmérőztem, de az is össze vissza volt, többször csökkent emelkedett a hőm. Szeretném az ovuteszttel kideríteni hogy egyáltalán van e ovulációm. Az előző hónapban 10 nap után feladtam , lehet nem kellett volna. Na majd elkezdem a 12. nap körül, aztán meglátjuk mi lesz.
2014. jan. 1. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a 30 napos ciklusoknál a 15.napon volt ovum. és szerencsém volt mert rögtön terhes lettem. pedig abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni..
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hőgörbéből szépen látszik.

Ha belinkeled a régieket, szívesen megnézem őket.

első

2014. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg az ovu teszt sokkal egyszerűbb
2014. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, csak abból nem derül ki, hogy megtörtént-e az ovuláció.

Az ovuteszt a hormonváltozást mutatja, de hogy megrepedt-e a tüsző azt nem.

A hőgörbe alakulásából 100%-ra látszik, hogy csak próbálkozik-e a szervezet, vagy tényleg megvolt az ovu.

2014. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
letezik mikroszkopos ovuteszt is, a huvelyvaladek segitsegevel kell megallapitani, hogy mikor van ovud. Nagyon egyszeru hasznalni, es eleg egyszer megvenni. Erdemes kiprobalni, ha ebben a honapban nem sikerulne a baba. Mindig ennyire valtozoak a ciklusaid? Mert ha gyakran van 25 napos, akkor erdemes a 10-dik naptol tesztelni, ha egyszeri eset volt, akkor en csak 12-diktol tesztelnek.
2014. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!