Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora eselyem van teherbe...

Kiki1000 kérdése:

Mekkora eselyem van teherbe esni a menstruacio elso napjato szamitott 14-15 napon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a menstruacios ciklusom altalaban 32 napos most utoljara 28 napra jott meg, vagyis december 19 en, mi januar 2-an voltunk egyutt telyesen vedekezes nelkul, ez ha jol szamolom akkor a 14-15 nap, ugye? En szertenek teherbe esni, az eselyeimet latolgatom. Azt olvastam jobb ha ovu elott vagytok egyutt, mert akkor tudja varni a spermium a friss petesejtet. Ha nekem pont azelott valo este volt tuszorepedesem este 10 ora kurul es mi masnap reggel ugyancsak 10

ora korul voltunk egyutt, megtermekenyulhetett a petesejt? Ha tud valaki erre valaszokat kerem segitsen . Elore is koszonom !


2014. jan. 3. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.. akkor is van még esély.babára :)

szoritok.

13hkm

2014. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. jan. 3. 07:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyaltalan jol szamolom-e dolgokat, babatervezes ujdonsult dolog, tapasztalatlan vagyok :) csak amit az interneten ossze olvastam abbol kalkulalok.
2014. jan. 3. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor segítek:


Legtermékenyebb napok általában a menzesz első napjától számított 13-14. nap.


Nem érdemes előtte minden nap együtt lenni, mert min. 2 nap, hogy friss, jóminőségű sperma termelődjön. Szerintem a 2 naponta pont jó, de ne számolgassátok,mert abba bele lehet őrülni :D Amikor kívánjátok egymást,akkor :)


Ha megvan a megtermékenyülés,akkor 7-12 nap, hogy beágyazódjon. Tehát együttlét után nemlesznek tüneteid, hogy megfogant a baba, ne is keresgéld magadon :)


Menzesz elmaradásakor érdemes majd a tesztet csinálnod, előbb akkor sem mutat +at ha baba van és csak csalódás lesz.

HA +, utána ráérsz 2 hét múlva nőgyógyászhoz menni.

Ez egy türelemjáték egészen a baba születéséig, sok sikert! ;)

2014. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog rágörcsölni és számolgatni az elején....lehet h pont ezért nem fogan majd meg. Csak élvezzétek és szretkezzetek ne pedig gyereket gyártsatok időre pontosan....
2014. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, hogy próbáld ki a hőmérőzést. Minden reggel mérd meg a testhőd egy digitális hőmérő segítségével, a nyelved alatt, rögtön azután ez legyen az első dolgod, hogy kinyitod a szemed (ha mozogsz, pisilsz, stb. már változik a hő). A testhőd a peteérést megelőző napon (a legesélyesebb napon) leesik kb. 0.5-1 fokot majd a peteérés napján megemelkedik, és onnantól fokozatosan egyre magasabb a következő menstruációig, amely előtt megint leesik (kivéve ha terhes vagy). Ezt a hő görbét online is vezetheted a ciklus.hu oldalon, vagy akár papíron, így mindig tudni fogod mikor a leghatékonyabb.

Én hőgörbe nélkül hónapokig próbálkoztam eredménytelenül, görbével 2. hónapra összejött.

Nekünk egyébként nem a peteérés előtti napon fogant, hanem a peteérés 5. napján kb, de nekem elég hosszúak a ciklusaim, 40 naposak, valószínűleg ezért. A legjobb, ha peteérés előtti napon, aznap, és utána még ha nem is naponta, de két naponta együtt vagytok abban a hétben :)

2014. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek, nem vagyok ragorcsolve, de ha mar babat szeretne az ember elobb-utobb jobb ha kicsit utananez a mierteknek es a hogyanoknak. A kicsi meg erkezik akkor amikor neki jo :)
2014. jan. 3. 20:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, enyhe nagyon enyhe de lathato halvany barnas foltocska inkabb maszatolas de nagyon halvany, ezt talaltam ma az alsonemumon. 2 voltunk egyutt, ez kirai beagyazodasi tunet? Vagy egyaltalan az? Ezt senki sem fogja tudni szerintem, csak a Jo Isten, de jo meghallgatni masok tapasztalatat :)
2014. jan. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!