Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki linkelne nekem egy...

Valaki linkelne nekem egy online Jónás naptárat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2014. jan. 5. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Linkelni nem tudok, de ha jónás naptárat akarsz csinálni segíthetek:-)
2014. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ide leírom, hátha mást is érdekel: szóval felmész a www.astro.com ra ott bal oldalon felül lesz egy "menü oszlop" rá kattintasz a "Free Horoscopes"-ra azon belül a 'Horoscope Drawings & Calculations"-ra és azon belül az 'Exended Chart Selektion"-ra. Ott meg kell adni az adataidat:

firstname:keresztnév, lastname:vezetéknév, birthday:születésnap (helyesen: nap, hónap év) hour, min:óra, perc

Lesz egy olyan felirat hogy "Methods" kiválasztod mellette a Special charts" feliratot. Alatta megfog jelenni egy olyan felirat hogy "please select the type of chart you want" ott kiválasztod a legalsó "lunar phases fertility calender" feliratot. Ha ez meg van megadsz egy dátumot az "options" feliratnál ( onnantol egy évig számitja a jónás napjaidat) és akkor rákattintasz a "click here to show the chart"-ra és kész van a jónás naptárad:-) pirossal fogja jelölni hogy mikor kell együtt lenni:-) remélem érthetően írtam le:-)

2014. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt is tudjátok esetleg, hogy hol lehet betegségeket is nézni Jónáson belül?
2014. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom :-(
2014. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi azért. Ugyanezt az oldalt ismerem én is, de én a betegség valószínűségének számolása nélkül kicsit félmegoldásnak érzem így
2014. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem is, ez azoknak jó akiknek normális ciklusuk van, de még akkor is hagy kivánni valót... Biztos lehet minden félét állítgatni de annyira jól nem tudok angolul...:-(
2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!