Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yadine szedése után mennyi...

Yadine szedése után mennyi idő alatt lehet próbálkozni? Babát szeretnék, mindent meg akarok tenni hogy terhes legyek. Mikor van peteérés? Egy hónapja hagytam abba a tabletta szedését. Kiszámolhatom száz százalékra hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor nekiállhattok,mert a gyógyszernek nem kell kiürülni a szervezetedből,nem árt a babának.Persze általában még véd további 3 hónapig.Nekünk 2 hónapig nyújtott még védelmet,a 3.-ban lettem terhes.A peteérés kiszámolásáhz nem értek,mert én annak a híve vagyok,hogy ne azért bújjunk össze,hogy baba legyen.Mi a saját kedvünkre tettük.Sokszor az ember ha nagyon rágörcsöl,annál nehezebben jön össze.Viszont úgy tudom vannak erre tesztek,amik kimutatják,hogy mikor van peteérés.
2008. júl. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Amíg számolgattunk egyszer sem sikerült teherbe esnem. Elegem lett, és csak a testem jelzéseire figyeltem. Az egyik hónapban szinte alig voltunk együtt, de egyik nap erősen vágytam a férjemre. Hát akkor jött össze a pici. :)
2008. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 6 évig szedtem a Yadinet, a dokimat megkérdeztem, hogy mikor lehet probálkozni, azt mondta, hogy őszerinte várjak 3 hónapot, ez meg is történt, aztán eltelt még 3 hónap, most pedig 3 napos késéssel vagyok a menszimmel, ugyhogy szerintem most sikerült! :-)

A hat hónap alatt egyszer sem éreztem a peteérésemet, kivéve az utolsóban, de akkor nem is görcsöltem a babán, csak egyszerüen szerettük egymást, nem forgott minden gondoloatom a kisbabán!

Ugyhogy ne görcsölj rá, csak legyetek együtt amikor ugy érzitek!!

2008. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. egy évig szedtem a Yadint. Mikor abbahagytam a rákövetkező hónapban össze is jött a pici fiunk. Most 36 hetes kismama vagyok. Nekem rendszertelen volt a mensesem így lehet azért is jött össze rögtön a követkető hónapban mert még a gyógyszer "irányította" a peteérést. Bár igaz, hogy nem számolgattam semmit. Csak egyból összejött. Hálistennek!!!!!
2008. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is yadine-t szedtem és a doki nekem is 3 hónap egyéb védekezést javasolt, hogy tuti ne legyen semmi baja a babónak.


9 hetes kismami

2008. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már 6 éve szedem a Yadine-t, most szedem be az utolsó bogyókat és utána mi is tervezzük a családalapítást. Én is kérdeztem az orvosomat,és mondta hogy nem szükséges várni a gyógyszer után,mert alacsony hormontartalmú.

Én a saját és a babám érdekében szeretnék majd várni egy pár hónapot (2-3).

Görcsölni semmiképpen nem szabad,jön aminek jönnie kell.Általában a legváratlanabb pillanatban jön össze a baba.Mindent természetesen kell csinálni,és majd kopogtat a pocakban amikor jönnie kell :))

2012. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!