Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe...

Lehetséges hogy teherbe estem? 21én votl a peteérésem akkor megszakításos módszerrel voltunk együtt és 24én már nem védekeztünk. Viszont akkor újra éreztem hogy peteérésem van. A ciklusom 28-ik napját ma töltöttem és semmi jele menstruációnak.

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ! Lehet 2x is peteèrèsed, ha nem jön meg 3 nap mùlva se csinálj tesztet !
2014. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Életem egyik legboldogabb napja lenne ha állapotos lennék:)Remélem nem jön meg:)
2014. jan. 6. 00:05
 3/9 FKKTorp ***** válasza:

Simán lehet két peteérés is egy hónapban. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Szerintem amúgy már csinálhatnál tesztet, mert peteérés után 14 nap alatt már beágyazódik, és onnantól már van HCG a szervezetedben.

2014. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázz magadra ! Nekem novemberbe volt egy spontán vetèlèsem ! Most izgulok hátha újra összejött mert volt menzeszem csak nem ugyan olyan ès napok óta eszek (nem vagyok nagykajás) ès rosszúl vagyok, görcsöl a hasam ès èrzèkeny a mellem , ill. kezd sötètedni ! A köldököm alatt egy csîk lett ! Drukkolok, hogy baba legyen !! :)
2014. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baba lett?
2014. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6-án este csináltam egy tesztet.Jó hülye voltam hogy este.Még mindig nem jött meg de semmi terhességi tünetem nincs.Első babámnál ilyentájt kezdődött.Reggel csinálok még egy tesztet!
2014. jan. 9. 20:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy az negatív lett
2014. jan. 9. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2014. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív a teszt.De még mindig nem jött meg.Lehet megint elkezdett szórakozni a szervezetem.
2014. jan. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!