Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy kis barnázásom, ma délelőtt is elkezdődött de nem nagyon csak kicsi foltot hagy a papíron. Ez jelenthet bajt? Délbe tudok az orvoshoz menni. Nem volt még vetélésem soha, első terhesség. Két ünnep között voltam először orvosnál 13-án kellene visszamennem mert még nem sok mindent látott. 24-én teszteltem először pozitívat. Esetleg tapasztalatok? Tanácsok? Miért lehet ez?

2014. jan. 6. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelenthet bajt,de lehet,hogy nincs ok aggodalomra, minél hamarabb menj vissza orvoshoz!
2014. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Délig bent kell lennem dolgozni akkor ér be a helyettesítés. Utána megyek rögtön orvoshoz. Remélem nincs baj.
2014. jan. 6. 09:29
 3/12 FKKTorp ***** válasza:
Ne aggódj, ez a legfontosabb. Ha tudsz vegyél meg magnéziumot. Amíg nincs görcsöd, valószínűleg nincs nagy gond. De biztosat az orvos fog tudni mondani.
2014. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nem jelent gondot gyógyszertárban dolgozom így könnyen hozzájutok. Próbálok nem aggódni de ilyenkor ki tud teljesen higgadt maradni. Lehet tényleg semmi gond csak tapasztalatlan is vagyok. Köszi a válaszaitokat.
2014. jan. 6. 09:37
 5/12 FKKTorp ***** válasza:
Megértelek. Semmi gond! Vegyél be magnéziumot, és délután megnéz a doki. Ha nem erősödik, és nem piros, vagy sötétvörös, és nincs görcs, akkor nem hiszem hogy gond lesz. Lehet van egy cisztád mellette és az vérzik, vagy csak az alhasi vérbőség okozza, ami természetes a terhesség elején. Hányadik hétben vagy?
2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nvember 23-an volt meg az utolso menzim a grav.spet.-hez kerdojelet irt meg csak a doki 27- en. 13- an kell visszamennem. Huvelyi uh-t csinalt a doki mert csak ott latott vmi apro dolgot. Magneziumot mindenkepp veszek be. Koszi a tanacsot.
2014. jan. 6. 10:17
 7/12 anonim ***** válasza:
majd írj,hogy mi mondott az orvos!
2014. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal. 6 hetesnek megallapitotta a terhessegemet mar volt jol mukodo szivhang is. :-) boldog vagyok nagyon. De mondta h megeroltettem magamat most elore 2 hetre kiirt tappenzre es mondta h 2 het utan menjek vissza kontrollra. Megnezi a fejlodeset. Most minden rendben volt de sokat kell pihennem. Remelem tenyleg megmarad es nem vetelek el.
2014. jan. 6. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök,hogy rendben vagytok! Majd írd meg ha újra voltál a dokinál.
2014. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma voltam ujra dokinal. :-). Rendben van minden, kicsit kisebbecske, de mondta a dokim h valoszinuleg kesobb fogant. Mondtam is h 1 het is eltelt miota kimaradt a menzim es sikerult egy halvanyat tesztelnem. :-)

Legkozelebb 12 hetesen kell mennem. Es hala az egnek nincs semmi baj rendben van minden, szerdatol vissza is mehetek dolgozni, persze csak kimeletesen. Koszi az infokat. :-)

2014. jan. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!