Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik felhasználó, írta, hogy...

Egyik felhasználó, írta, hogy tengerisó+citromfúolaj fürdő? PCO-ra is jó? Mennyi kell bele? Mennyi ideig kell benne ülni? Kb mennyibve kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanott leírtam neked részletesen hogy mit és hogyan, mennyit stb. Ezt a kérdést keresd meg, leírtam oda, de tudod mit, bemásolom ide is a válaszomat.


Létezik olyan gyogyszer-keszitmeny tea akarmi amivel nagyobb esely van a teherbeesésre?

2009. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mülleres sima tengeri só nagy piros dobozban van. 1,5kg a doboz ebben 3x0,5 kg csomagok vannak. Egy csomag 2 teli kád vízhez elég. Tehát kb. 600Ft-ból 6-szor csinálhatsz ülőfürdőt. A citromfűolaj pedig a DM-ben Dr.Kneipp, pici zöld-fehér doboz 299Ft. Ez 2 max. 3 fürdéshez elég. Én úgy szoktam hogy beleöntöm ezeket a kádba és csak forró vizet engedek. Becsukom a fürdőajtót hogy a levegőbe is jó citromfű keringjen... Várok 15-20 percet és utána megyek hideg vizet engedek, viszek egy pihentető újságot, könyvet vagy néha csak fekszek, de sokszor oldalra fordulok törökülésbe... Ameddig jól esik, de 10-15perc ajánlott. Teljesen megújltnak érzem magam utána. Nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak, feltöltöttnek. Nekem a doki azt mondta, cisztára hajlamos nőknek jobb a fürdés, nem a mindennapi tusolás. Tehát szerintem csak használhat mindenkinek! Persze sót, olajat adagolhatjátok kedv szerint, de ez a minimum. Sok sikert!
2009. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!