Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szerdára nem várom akkor...

Ketteske kérdése:

Ha szerdára nem várom akkor hétfőn már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
25-ös érzékenységü a tesztem. Nem bírom kivárni a szerdát....olyan izgi...szerintetek?
2009. nov. 29. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármikor tesztelhetsz, de hogy van-e értelme siettetni az csak utólag derül majd ki.

Velem is előfordult, hogy előre teszteltem, de semmi értelme nem volt. esetleg ha van valami megérzésed vagy tüneted.

te tudod.

2009. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a szerdát, tudom nehéz, de ha esetleg negatív lesz hérfőn, pedig terhes vagy, az se lenne jó érzés, és ugyanúgy izgulhatnál tovább, sőt, még jobban. Tapasztalat. :)
2009. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szerdára nem várom, de ma teszteltem...negatív lett. Remélem azért, mert korai volt, de tényleg nem jó érzés. Szerintem várd meg a szerdát.

2009. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a segítséget, ma erőt vettem magamon, és NEM teszteltem. Nagyon izgulok. Kedves utolsó, írnál szerdán, hogy mi volt a teszt eredményed? Szorítok! Majd én is megírom.
2009. nov. 30. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ügyes vagy, hogy "kibírod" addig:) Erősebb vagy mint én. :)

Ha pozitív megírom, ha nem, akkor nagyon ki leszek szerintem borulva, úgyhogy nem biztos... :)

Szorítok!!!

2009. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 25-ös a teszted, akkor szerintem jobb lenne, ha kibírnád esetleg péntekig, ha nem bírod, akkor vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet, s azzal tesztelj legkorábban szerdán.
2009. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi újság lányok, lett valakinek pozitív eredmény?
2009. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálam negatív..:( na, de majd decemberben!!! :)
2009. dec. 5. 00:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom+!:( Nekem is negatív, meg is jött (pedig volt 2 halvány tesztem...) Ajj. Szorítok decemberre!:)

2009. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!