Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után is...

Spontán vetélés után is mindenképpen kell dokihoz menni? Szerdai halvány pozitív után szombaton negatívat teszteltem, meg is jött vasárnap erősen, darabosan, tüneteim is teljesen elmúltak.

Figyelt kérdés
Mindenképpen menjek dokihoz, vagy kitisztul teljesen magától?
2009. nov. 30. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat, és mondd ezt el neki. Majd ő eldönti, hogy akar-e látni, vagy sem.
2009. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt sajnos augusztusban... Elvileg kitisztulhat magától, de egy hüvelyi UH-t mindeképpen csináltass. Nekem magától rendbejött, bár az orvos szerint egy eü. tisztítás után könnyebben megtapad a baba, de én nem vállaltam. Sajnálom a történteket és mielőbbi babásodást kívánok!
2009. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam,szintén augusztusban. Én voltam dokinál,mivel a pozitív tesztek után bevéreztem és megijedtem.

Sajnálom,de ha menni akart a baba,annak biztosan oka volt. Inkább most,mint később!

2009. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt.


De ha nem teszteltél volna, most azt hinnéd, hogy csak késett, és nyugodtan élnéd tovább az életed. Ha korai volt a terheség, akkor a szervezeted egyszerű mensziként élte meg, és nincs szükség küretre.


Azért hívd fel az orvosodat, hogy ő mit mond.

2009. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! sajnálom...

velem is volt már ilyen és én nem mentem el a dokihoz, csak valami 4-5 hónapra rá és akkor mondtam neki.

mondta hogy nem lát semmit, ugyh valószinű rendesen kiürült.

azt is mondta, hogy a nők 80% vetél évente többször csak nem is tud róla...:(

2009. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!