Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első ovulációs jóstesztem...

Az első ovulációs jóstesztem full pozitív a 12. napon de a 10-es érzékenységű Hcg tesztem negatív. Reménykedhetem azért?

Figyelt kérdés
12 napja voltam együtt a párommal, már a menstruációmnak is meg kellett volna jönnie közben, de nem jött meg. Ma csináltam egy jóstesztet ami nagyon szép pozitív lett, de a terhességi tesztem negatív. Szerintetek reménykedhetek még? Köszönöm!
2014. jan. 7. 13:11
 1/1 FKKTorp ***** válasza:
A jós tesztet sok nap egymás után kell nézni, és azt kell figyelni hogy erősödik-e. Mikorra nem várod? Azon a napon amikorra nem várod, nagyobb a valószínűsége hogy már valósat fog mutatni a HCG teszt.
2014. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!