Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom és én már régóta szeretn...

Párom és én már régóta szeretnék kisbabát de ez sajnos nem jött össze mai napig, . Néhány nappal ezelött együtt voltunk és a sperma nem távozott belöllem . Korábban minden alkalommal kilöködött . Esélyem lehet hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
tudom,hogy most a tehrséggi teszt lenne a legalkalamasabb de ezzel még szeretnék várni néhány napot .. Ti mit gondoltok ?

2014. jan. 9. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj legalább 2 hetet a tesztel,de inkább többet.A sperma mindég távozik belőled,nem marad benned mind,ezen ne idegeskedj.
2014. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kellene vizsgáltatni magatokat.Előző vagyok
2014. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelj, ha nem jön meg a mensid.


Ha nem jött ki semmi, akkor a párod megjátszotta , és nem is ment el. Valamennyi egy idő után mindig kijön. Lehet, vmiért nagyon kevés volt neki. És amennyi bent marad, abból bőven lehet gyerek. Ez baromság amit írsz, már bocsi.

Ha nem jön össze a gyerek, akkor menj el dokihoz, és elmagyarázza neked, hogyan készül, és mennyi sperma szükséges egy gyerekcsináláshoz.

2014. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csepp is elég... nem feltétlen a mennyiség, inkább a minőség számít. Meg még rengeteg egyéb befolyásoló tényező van, ami nehezíti a dolgokat. De az biztos, hogy nem marad bent mind... valamennyinek ki kell jöjjön...
2014. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele hogy nem marad bent mind ...
2014. jan. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!