Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear Blue digitális ovulációs...

Clear Blue digitális ovulációs teszt? Használta valaki? ( ha negatív akkor egy sima kör, ha fogamzóképes akkor villogó mosolygós fej, ha ovuláció van akkor állandó mosolygós villogás nélkül mutat a digitális kijelzőn)

Figyelt kérdés
5ik napon vagyok a 27 napos ciklusból.. azaz még elég az elején.. de még is a villogó mosolygós fejet adta ki. hogy lehet az hogy ilyen korán ? tudom hogy valószínű még napokig ezt mutatja majd mielőtt az állandót mutatná ( ha fogja mutatni ), de nekem ez akkor is korainak tűnik.
2014. jan. 9. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam a múlt hónapban, a mosolygós fejecske jelzi a peteérést, de a csíkokat is látod a teszten, ha kihúzod a "tartóból". Lehet most van peteérésed. Nekem megbízható volt.
2014. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez ilyen dual vagy mi hormon szint mérő, küldök linket hozzá, a peteérés még tuti nincs, mert akkor nem villogna a mosolygós fejecske. de mutatom a linket igaz angolul lesz.

[link]

2014. jan. 9. 16:53
 3/3 A kérdező kommentje:
LH-t is mér és ösztrogént is. ha jól értelmezem
2014. jan. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!