Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. hét, tesztek halványak,...

Nuvolyna kérdése:

8. hét, tesztek halványak, orvos csak egy kis pöttyöt lát az UH-n, de kizárja a terhességet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
november 16-án jött meg utoljára, tegnap voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy várjak egy hetet, hátha megjön magától, ha nem, adott tablettát, ami majd meghozza. A terhességet kizárta, viszont látot egy kis fekete pöttyöt, ami eddig nem volt ott, de amire az mondta, hogy kicsi a terhességhez. Viszont most megnéztem a neten, teljesen olyan volt, mint a 6 hetes petezsák :-( Ugynakkor ha várok még egy hetet, és utána kezdem el szedni a gyógyszert, lehet kicsúszok a márciusi lombik-időpontomról és bukom. Tudom, hogy nem dönthet senki helyettem, de Ti mit tennétek?
2014. jan. 10. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Uhh, elég fura jelenség, az biztos. Biztos, hogy pozi, csak halványak azok a tesztek? Nincs esetleg róla képed? És arra mit mondott a doki?? Magától csak úgy nem terem két csík több teszten is, vmint az a "pötty" az UH-n és a mensi elmaradása is jelent vmit!! Én a helyedben biztosan nem szednék semmilyen gyógyszert, amíg nem derül ki, mi van. Ha sürget az idő, nem tudod magad másik dokival is megnézetni?
2014. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azt mondta rá, hogy valószínűleg elindult valami, de megszakadt. Nem tudom, hogy biztos-e, volt olyan, ami halvány, volt időn túli, volt negatív (és az időrendiség változó). Nem akarom magam áltatni sem, igaziból úgy mentem, hogy tuti nem fog látni semmit (erre most azt érzem, az jobb lett volna). Így hogy vállaljam fel ezt a döntést? :-(
2014. jan. 10. 11:23
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 8. héten volt az ún. 0. uh-m, ahol megállapították a terhességet. akkor már nem csak a petezsák, hanem a kis bébi is jól látszott, egyértelműen felismerhető volt, még laikus szemmel is. az, h van ott vmi, de nem igazán látható és elég pici, nem jó jel, de a te esetedben várnék még egy hetet azért, mert felfedeztétek, szerinted lehet, h egy új élet. akkor meg kell adni az esélyt. nagyon ne éld bele magad, de ha nem lesz belőle baba, akkor legalább nem gyötör a kétség, h "mi lett volna, ha". kezd egy kicsit később azt a gyógyszert. nem tudod picit tolni a lombik időpontot? amúgy szerintem így is beleférnél...
2014. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nálam 6 hetesen már volt szívhang is, már akkor is biztosan meg lehet állapítani UH-al ha terhes vagy. Lehet, hogy volt valami, csak elhalt, és azért lát foltot. Sajnálom. :(
2014. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem is egyből az ugrott be, hogy mennék más orvoshoz, ő is nézzen meg uh-val mielőbb
2014. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
megpróbálok másik dokit szerezni, bár ő elméletileg UH diagnoszta...de attól is félek, hátha csak a hiú remények és feleslegesen dobálom ki a magánrendelésekre a pénzt...esetleg vérvétel ilyenkor már 100%-ra kimutatja? mert akkor elmennék arra...
2014. jan. 10. 11:25
 7/22 anonim ***** válasza:

8 hetesen már én is láttam, 6 hetesen márvolt szívhang. Sajnálom, lehet, hogy késői fogantatás volt, nálam ugyan ez volt. Kaptam bogyót ami meghozza, de ÉREZTEM hogy nem szabad bevenni csak várni kell. 12+1 hetes vagyok.


Ezzel nem akarok sugallani semmit, csak hogy hallgass az megérzéseidre. Ha most nincs baba de vársz, plusz egy hónapot buksz, ha van, akkor meg azért rossz.... ezt Neked kell eldönteni.

2014. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha mindenkinél volt már 6 hetesen szívhang, akkor én se kételkedem. Nem reménykedem, és tudom, nem kellett volna megnéznem a neten, de egyszer már félregyógyszereztek feleslegesen, és azóta megingott a bizalmam az orvosokban (persze váltottam, de mégis). Akkor ezek szerint petezsák volt, csak nem maradt meg :-( és azt érzékelheti a szervezetem vajon terhességként, azért nem jön meg...
2014. jan. 10. 12:10
 9/22 anonim ***** válasza:
a menzesz kimaradásán túl vannak terhességi tüneteid?
2014. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nov.16-án menstruáltál utoljára, de lehet hogy mondjuk december közepén volt egy peteérésed és abból lett a baba.

Mikor tesztelted az első pozit?

2014. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!